Spokojení klienti

Katarínu jsme kontaktovali, když se nám ztratil kocour. Ztratil se na místě jemu zcela neznámém a k tomu tak daleko od našeho bydliště, že šance na jeho samostatný návrat vlastně nebyla.
Po prvotní nejistotě se ukázalo, že kontaktovat Katarínu byl ten nejlepší nápad. Po krátké všeobecné informaci, proč ji vlastně píšeme se dokázala velmi rychle na kocoura napojit a určit lokalitu kde se nachází a jak mu je. Následující den hodně pršelo, ale hned po utichnutí deště se ukázala nejen lokalita jako správná, ale také psychická pohoda kocoura jako trefa do černého. Hned po prvním zavolání došel, jakoby se nic zvláštního nestalo, šel do auta a jeli jsme domů. Děkujeme nejen za pomoc při hledání, ale neuvěřitelnou podporu. A za skvěle zvládnuté uklidnění našich obav. Komunikace byla velkou vzpruhou s pocitem velké naděje. Ještě jednou chci moc poděkovat. Kocour je zase mazel domácí a odchází jen na výzvědy po okolí <3

Jana Pivodová

klientka

"Milá Katy,

posílám Ti toto poděkování a věřím, že i povzbuzení do dalších akcí a setkání. Věřím, že zázraky se dějí všude kolem nás a takový jeden zázrak si vybral své rodiče - mě jako mamku. A proč Ti toto píšu? Sdílím radost a věřím, že každé uvědomování ženskosti mi na cestě k tomuto zázraku pomohlo. A právě Tvá slova a energie v rámci Loona dance mi pomáhala, proto Ti ze srdce děkuji!

Děkuji, že veřejně mluvíš o ženskosti, něžnosti a křehkosti, děkuji, že jsme si mohly přát v rámci Loona dance a právě mé přání bylo vyslyšeno.

Přeju Ti krásné dny a snad brzy osobní objetí a poděkování.“

Romana R.

klientka

Necelý týden po mazání pásového oparu mou mastičkou:

„Dobrý den. 

Opar zmizel – zázrak! Je tam jen taková mapka. Cítím se skvěle!

A hlavně jsem přehodnotila kvůli oparu priority a co je důležité.“

Katka

klientka

„Kateřina je člověk, který se umí neuvěřitelně nacítit na člověka. Vnímá nevyslovené a dovede s tím dobře pracovat. Umí se propojovat i na úrovních, které nám většině jsou skryty. Velmi mi pomohla, když mne zachvátily pochybnosti ohledně zdraví mého nenarozeného syna.“

Kateřina Gili

klientka